Individuels

Architecte ($50,000 +)
Cheng, Joe S.
Lombardi, Mike
Young, William
Visionnaire ($25,000 - $49,000)
Cooke, Alan
Dowsett, Robert
Pionnier ($10,000 - $24,999)
Brender, Allan
Brierley, James
Clark, Kenneth
Connor, Dean
Dussault, Claude
Edwards, Allan
Giffen, Sharon
Giguère, Michel
Hyland, Kathryn
Lamoureux, Claude
Miller, Ronald
Pelletier, A. David
Provencher, Jean Pierre
Shaddick, Jeff (Walden Svcs)
Sharkey, Robert
White, Hugh
Éclaireur ($5,000 - $9,999)
Acton, William
Bharmal, Shiraz
Brown, M. David R.
Chamberlain, John A.
Chambers, Mo
Corner, Byron
Devos, Denis
Dickson Crawford, J
Dionne, Micheline
Engels, John Helmut
Flanagan, Patrick
Friedland, Jacqueline
Gardner, John
Gilliland, David
Grenier-Lew, Lynn
Gros, Barry
Hale, Mike
Hall, Gordon
Kaiser, Greg
MacNicholas, Garry
Marks, Josephine
Mathieu, Laval
Oakden, David
Reaburn, Paul
Robinson, Josephine
Rooney, Paul
Saunders, Paul F.
Smithen, Robert
Tullis, Mark
Whelan, Ellen
Wilson, Robert
Meneur ($2,500 - $4,999)
Adams, Ronald J
Addie, Barb
Astley, Robert
Boeckner, Robert
Bonnar, Stephen
Gendron, Normand
Geretto, Gaetano
Goodman, Nomi
Hogeboom, Doug
Kirr, Martin
Lacroix, Marthe
Lalani, Minaz
Lemelin, Pierre
Moore, Christopher (Kit)
Ohannessian, Dikran
Panneton, Christian-Marc
Smith, Robert
Thibault, Alain
Bâtisseur ($1,000 - $2,499)
Adam, Louis
Bauer, Nicholas - Eckler
Beiles, Herb
Berendsen, Robert
Bilodeau, Claire
Black, William
Brooks, Douglas
Brown, Alex
Choquet, André
Chortyk, Susan
Dickson, David
Fraser, Ken
Gold, Philip
Hainer, Monica
Johnston, David
Luckner, Warren
Manning, Anna
McGaire, Scott
McInerney, Rosemary
McIntosh, John & Monica
McManus, Scott
Ménard, Jean-Claude
Mongrain, Jean
Moore, William
Murta, Jim
Nunes, Joe
Ouimet, Bernard
Panjer, Harry
Plouffe, Denis
Poapst, Douglas
Pothier, Philip
Promislow, David
Rausch, Rick
Ricard, Denis
Ryder, Alan
Samji, Alnasir
Shell, Arnold
Snell, James
Stapleford, Robert
Stapleford, Ruth
Stramaglia, Michael
Valani, Nazir
Vettese, Fred
Wason, Stuart
Watchorn, Lee
Collaborateur ($250 - $999)
Austin, Mark
Babcock, Wafaa
Bolduc, Réal
Brooks, Douglas
Brouilette, Yves
Brown, Brian
Brown, Charles H
Brown, Martin
Brown, Robert
Cheoros, Cathy
Côté, Jean-Sébastien
Cox, Samuel
Forrest, Mary
Fortier, Richard
Fowler, Michael
Gagnon, Louis P.
Gaudreault, André
Gorham, Peter
Griffin, Timothy
Haist, Stephen
Hampton, Richard
Hardacre, Stephen
Hardy, Walter Grant
Hirst, Peter
Hladun, Patricia
Humphries, Richard
Huntington, Curtis
Hutchinson, Sarah
Irshad, Naveed
Jolliffe, Roger
Lafleur, Jean
Léveillé, Jean-Marc
Lockridge, Karen
Martel, Patrice
McGuinness, Michael
Morency, Bernard
Paquette, Sylvie
Pazdor, Charles
Prince, Steve
Reck, Heike
Rowan, Shari
Satanove, Harry
Smith, Mckenzie J.C.
Solomon, William
St-Amour, Andre
Valani Consulting
Wagman, Jill
Winokur, Paul

Corporatifs et institutionnels

Architecte ($50,000 +)
Casualty Actuarial Society
Eckler Ltd
Institut canadien des actuaires
Society of Actuaries
Visionnaire ($25,000 - $49,000)
Pionnier ($10,000 - $24,999)
Foresters Financial
Manulife Financial
Sun Life Financial
Éclaireur ($5,000 - $9,999)
United Church of Canada Foundation
Meneur ($2,500 - $4,999)
Industrielle Alliance
Bâtisseur ($1,000 - $2,499)
Canada Life Financial Corporation
Highstreet Asset Management Inc
Intact Financial Corporation
Munich Re
Collaborateur ($250 - $999)
Canada Helps
Ipsos Camelford Graham
Valani Consulting